עכביש קפצן

ישנם מגוון רחב של סוגי עכבישים בישראל, חלקם ארסיים אך רובם אינם אמורים לסכן את בני האדם. עכביש קפצן הוא אחד הסוגים הנפוצים יותר ואלה עשויים להיות בבית, בגינה ובמתחמים שונים. אתם לא רוצים לקחת את הסיכון מבחינתכם לגבי אם עכביש הוא ארסי או לא ופשוט לוודא אם מדובר בעכביש או שניים או שמא בעכבישים רבים שסימנו את האזור שלכם כמקום מגורים נחמד עבורם.

על העכבישים:

עכבישים תווים כורים בעזרתם הם לוכדים את החרקים השונים וכך הם צדים וניזונים. לוקח להם זמן לבנות רשת כורית איכותית, חזקה ורחבת היקף שתהיה מספיק אפקטיבית ולכן ניתן לזהות את פעילות על ידי הכורים שהם תווים ולנקות את האזור. לעתים כאשר מדובר בעכביש אחד או שניים שהסתננו הביתה אין צורך להזמין מדביר וכי מספיק לנקות את הכורים והאזור באופן עצמאי ולפתור את הבעיה. אולם אם אתם רואים עכבישים מסתובבים לכם בגינה או כמות גדולה של עכבישים המתרוצצים בביתכם, בין החלונות ובמקומות נוספים הרי שמדובר במשהו שצריך להזמין מדביר בשבילו ולטפל בבעיה.

מה ניתן לעשות?

בין אם מדובר על עכביש קפצן או סוגי עכבישים אחרים על המדביר להכיר כמה מסוגי העכבישים הנפוצים ביותר וכיצד להדביר אותם. המדביר מחברת הדברה מיכאל ובוריס יגיע אל המקום וייבחן את המצב במקום. אם מדובר רק בדירה או גם הדברה הנדרשת בגינה. כיצד בנויה הגינה, כמה הצמחייה סבוכה, רמת סיכון וכו'. ניתן יהיה להשתמש בחומרי הדברה מסוימים בגינה כדי להפחית את הסיכון להימצאות העכבישים וכדי להרחיקם. בנוסף לכך חשוב לשמור על גינה נקיה ומסודרת, לנקות באופן מידי כל הימצאות של עכבישים בתוך הבית וכורים שונים בין הדלתות לקירות, בין החלונות והתריסים, מאחורי ארונות וכו'. יש לדאוג לניקיון אבק באופן שוטף ועוד.

 

נכתב בשיתוף אתר https://zurpestcontrol.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.