קורס אגרוף – למה הוא מיועד?

אף אחד לא יכול להתווכח עם העובדה שהעולם שלנו הפך למשוגע וחולני וכל אחד חייב לדעת להגן על עצמו מפני תקיפה לא צפויה. גם אם נראה לכם שאתם מספיק חזקים והמראה שלכם מאיים מספיק על תוקפים פוטנציאליים, עדיין כדאי מאוד ללמוד את סודות הלחימה וההגנה העצמית כדי להיות מוכנים לכל מקרה שלא יגיע.

הגנה עצמית = כוח מול תוקף

אדם שיודע כיצד להגן על עצמו ויש לו כלים איך להתמודד עם תוקפים פוטנציאליים, יהיה הרבה יותר מוגן בעת תפיקה פתאומית מאשר אדם שלא רכש את הכלים הללו להגנה עצמית. כאשר אנו אומרים כלים הכוונה אינה כלים ממש, אלא מדובר על כלים פיזיים אשר מאפשרים לו להגיב בצורה נכונה כאשר תוקפים אותו והם נחשבים גם כצעד חוקי לצורך הגנה עצמית.

למה ללמוד קורס אגרוף?

אגרוף הינה שיטת לחימה שאינה דורשת שימוש בכלים מיוחדים מלבד באגרופי הידיים. קורס אגרוף מלמד שיטות שונות לשימוש באגרופי הידיים לצורך הגנה עצמית בעת תקיפה, ומאפשר לכם להיות בטוחים כי גם כאשר יתקפו אתכם באופן פתאומי, תוכלו להגן על עצמכם באופן היעיל ביותר ולנצח את התוקפים בצורה מהירה.

מה לומדים בקורס אגרוף?

קורס אגרוף מיועד להקנות ידע בהגנה עצמית לכל מי שחפץ בכך, גם עבור כאלה שכבר יש להם מושג כלשהוא בתחום. לא כל בני האדם ניחנים ביכולת של מתן תגובה מהירה כאשר הם מופתעים – בין לרעה ובין לטובה. על כן, קיימים קורסים ללימודי אגרוף, אשר בהם מלמדים את כל מה שצריך לדעת לקראת תקיפה לא צפויה. בקורסים מתרגלים גם סוגי תקיפות שונים שניתן להיתקל בהם ולומדים על התגובות המתאימות לכל סיטואציה. ראו לדוגמה קורס אגרוף תאילנדי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.