קייטרינג לאזכרות

כאשר מקיימים אזכרה, המון אנשים מגיעים ויש צורך לדאוג להם לכיבוד. ויש כמה דברים שיש לקחת בחשבון בנושא.

כמה אנשים ישתתפו?

בראש ובראשונה, חשבו כמה אנשים ישתתפו באזכרה. גודל האזכרה בדרך כלל ישפיע על ההחלטה כיצד לשרת את האירוע. לדוגמה, אם מספר רב של אנשים משתתפים באזכרה, ייתכן שתרצה לשקול קייטרינג מקצועי כמו קייטרינג מרקש כדי למזער את כמות הלחץ שאתה חווה ביום. לאירועים קטנים יותר, ייתכן שתרצה לפקח על האוכל בעצמך, במיוחד אם אתה מעוניין להוזיל את העלויות.

היכן תתקיים האזכרה?

מקומות שונים יתאימו את עצמם בצורה הטובה ביותר לסוגים שונים של קייטרינג לאזכרות

אולם בית כנסת כלשהו זו אפשרות טובה למשל. זה יכול להפחית במידה ניכרת את כמות הלחץ המופעל עליך, אולם זו לא האפשרות החסכונית ביותר. אתה יכול להוציא חדר אירועים אם אתה מצפה למספר גדול של אנשים, והאוכל יהיה בדרך כלל בסגנון מזנון, מתאבנים או ארוחה בישיבה (לקבוצות קטנות).

בבית – אירוח האזכרה בבית יכול ליצור סביבה אינטימית ואישית לאורחים שלכם. בעוד שאנשים רבים יספקו קייטרינג משלהם, אתה יכול לשכור קייטרינג חיצוני שיגיש אוכל. רעיון נוסף הוא שחברים ובני משפחה יספקו כל אחד מנה כדי להקל על העומס המוטל עליכם. אין מגבלות לסוג האוכל שאתה יכול להציע – תה אחר הצהריים, מזנון אצבעות או מנות חמות כמו לזניה או צ'ילי קון קרנה הם רק חלק מהאפשרויות הזמינות.

אולמות קהילתיים וחללי אירועים – אולמות קהילתיים הם בחירה פופולרית במיוחד לאירוח אזכרה, ויכולים להיות נוחים מאוד אם יש אולם צמוד למקום טקס האזכרה. אולמות בדרך כלל חסכוניים יותר ממסעדות, בתי מלון ומועדוני גולף, ומספקים אפשרות טובה לאירוח של מספר רב של אנשים. פינגר פוד עובד היטב במקום מסוג זה, שבו מתקני המטבח מוגבלים בדרך כלל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.