מתי כדאי להשתמש בעדשות מגע חד פעמיות?

נאבקים להחליט אם עדשות מגע חד פעמיות או רב פעמיות טובות יותר? זה מובן לגמרי, מאחר וזו לא הבחירה הכי קלה לעשות, במיוחד עם כל כך הרבה אפשרויות שקיימות בשוק. בסופו של יום, הכל מסתכם באיזה דפוס הרכבת עדשות יתאים לכם. אם אתם להוטים על הנוחות, אז ללא ספק עדשות חד פעמיות בהם נעשה שימוש חדש מדי יום יכול להיות אופציה נהדרת.

ההבדל העיקרי המפריד בין עדשות יום יומיות לבין עדשות של פעם בשבוע או פעם בחודש בולט במיוחד במידת הטיפול הכרוך בהן. יש לאחסן ולנקות את העדשות החודשיות כראוי למשך הלילה לפני השימוש הבא שלהם ביום שלמחרת, בעוד שאת העדשות החד פעמיות ניתן לזרוק להחליף אותם בכל בוקר מבלי שום צורך תחזוקה ושטיפה. 

נוחות ששווה הכל

עדשות מגע יומיות הן גולת הכותרת בכל הנוגע לנוחות ופשטות. אינכם צריכים להילחץ בקניית תמיסות לעדשות מגע או להיסחב עם מארז חדש ויקר. אתם פשוט לובשים אותן למשך יום שלם, ולפני שהגיע הזמן להיכנס לשינה או להתקלח, זורקים אותן לפח. אופציה זו מקנה לכם הרגשת חופשיות וחוסר אחריות לגבי אופן התחזוקה שלהן. אם זה ערך שחשוב לכם על פני עלות או כל שיקול אחר, לכו על עדשות חד פעמיות.

שמירה על בריאות העיניים

עיניים מרגישות את התחושה הבריאה והרעננה בזכות עדשות יומיות בהתחשב בכך שאתם מרכיבים זוג עדשות חדשות בכל יום, מה שלא מאפשר זמן להצטברות של משקעים שעלולים לגרום לדלקות עיניים מזיקות. הן יעילות ביותר עבור אנשים לבעלי עיניים רגישות, כיוון שהעדשות מונעות הצטברות של אבק על פני השטח שלהן.

תחשבו על הפעם הבאה שאתם יוצאים לטיול שטח – לא צריך למצוא מקום נוח וסטרילי לניקוי העדשות עם תמיסה. אתם יכולים להרגיש קלילים וחופשיים עם עדשות מגע חד פעמיות!

>אולי יעניין אתכם גם עדשות מגע מולטי פוקל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.