מזון שחשוב שיהיה במטבח המשרד

בכל משרד שמכבד את עצמו יש פינת מטבח מפנקת שבה יכול כל עובד למצוא דבר מה להכניס לפה – אם זו כוס קפה מהבילה, עוגיות טעימות או אפילו סתם מים קרים. המטרה בפינת הקפה היא לאפשר לעובדים להתרענן במהלך שעות העבודה הארוכות ולהצליח 'לשרוד' את יום העבודה באופן היעיל ביותר.

מוצרי מכולת למשרד – כדי שיהיה מה לאכול במטבח

הציוד שנמצא במטבח המשרד הוא מתקן מים חמים וקרים, מקרר וכמובן מוצרי מכולת שונים – קפה (קראו על שירות אספקת קפה לעסקים), סוכר, חלב, תה, עוגיות ועוד. את מוצרי המכולת יש צורך לחדש מידי יום ולרכוש חדשים במקום אלה שנגמרו. אז כשיש מכולת בקרבת מקום למשרד, ניתן לערוך תורנות בין העובדים לרכישת המוצרים מידי יום בדרך למשרד, אך כאשר אין מכולת בסביבה, או אז מתחילות הבעיות. 

לאף אחד מהעובדים אין חשק לצאת במהלך יום עבודה לסבב קניות ולא תמיד גם יש את הזמן לכך ובנוסף, עובדים רבים טוענים – ובצדק – כי עבודתם אינה כוללת קניות למשרד. אז מה עושים? מי ידאג לחלב טרי במקום זה שנגמר ומי ירכוש עוגיות עבור ישיבת הצוות הבאה? אל דאגה, יש פתרון. 

מי יקנה לי חלב? – הסוף לדילמה

חלב נחשב לאחד מהמוצרים הבסיסיים שצריכים להיות במטבח המשרד מלבד קפה וסוכר כמובן. אך בניגוד למוצרים היבשים, הרי שלחלב יש תוקף קצר והוא גם נגמר הרבה יותר מהר מאשר המוצרים האחרים. על כן, נוצרת דילמה מחודשת מידי יום לגבי רכישת החלב ומי יהיה התורן הבא לצאת למכולת. אך זה עומד להסתיים. מהיום תוכלו ליהנות משרותי אספקה של חלב טרי למשרדים מבלי לצאת כלל מהמשרד. כל שעליכם לעשות הוא להרים טלפון לחנות המספקת מוצרי מכולת למשרדים והחלב יגיע עד לדלת המשרד.

> הכירו שירות מהיר של אספקת תה למשרד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.