מתנות לעובדים לפורים עם ערך מוסף של תרומה לקהילה

כל שנה שואלים את עצמם מנהלי עסקים אילו מתנות הכי כדאי לקנות לעובדים. אין ספק שמדובר בדילמה לא קטנה שכן מנהלים רוצים לפנק ולתת אות הערכה לעובדים שלהם כך שהבחירה צריכה להיות אחראית ומקורית. אז איך עושים את זה?

מתנות לחג לעובדים 

בשנים האחרונות קמו להם יזמים רבים שהחליטו לקחת את הנושא של מתנות לחג לעובדים צעד אחד קדימה והקימו אתרים ייעודיים לכך. באתרים אלה, תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות חג ומתנות שנה חדשה לעובדים וכן לשלב בין מאות סגנונות של מתנות.

ההבנה שהכל היום נעשה בקלות רבה מבעבר, מקנה למנהל הממוצע את מרחב הבחירה לסוג המתנה שהוא ירצה לחלק לעובדים לקראת החג הקרב. כך, שום עובד לא יישאר עם תחושה לא טובה ויקבל את המתנה המתאימה לו.

מתנות חברה לעובדים – השקעה משתלמת 

מחקרים מראים שמתנות לעובדים, הן השקעה משתלמת מכיוון שהן עוזרות לשימור ולשביעות רצון כללית מהעבודה. מתנה עסקית נהדרת יכולה להציג את המותג שלכם ואת המשימה והערכים של החברה שלכם, ולתגמל את העובדים באופן נכון וראוי.

עודדו נאמנות 

ככל שהארגון שלכם יצמח, המרחק בין העובדים להנהלה יגדל. ייתכן שהעובדים אפילו עובדים באזורי זמן שונים וזה יקשה על קשר טוב. מתנה יכולה לסגור את המרחק ולקרב בין ההנהלה לעובד. 

מתנה מחושבת ומתאימה, יכולה לגשר על הפער ולהביא לתחושת נאמנות המעודדת את העובד לעבוד קשה יותר ובעיקר להנות הרבה יותר מהמקום בו הוא עובד.

תראו הערכה 

מעסיקים יכולים להראות הערכה לעובדים שלהם בשיטות שונות. השיטה הקלאסית היא באמצעות אימייל או אפילו גביע קטן המאשר את עבודתם. אבל מתנות כמו מתנות לעובדים לפורים, עובדות הרבה יותר טוב בהקשר הזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.