איך בוחרים מקום לחינה

אירוע חינה נחגג מספר ימים לפני אירוע החתונה והוא נפוץ בעיקר אצל בני עדות המזרח כדוגמת המרוקאים, התימנים וכדומה. המוטיב המרכזי באירוע חינה הוא כמובן החינה עצמה. החינה היא מעין תערובת אותה מורחים בעיגול על כפות הידיים והיא מהווה סימן לברכה ולהצלחה עבור המשתתפים ועבור החתן והכלה הנישאים. בשביל להכין אירוע חינה חייבים להבין מה זה, מה אמור להיות בו, כיצד הוא מתנהל ואילו אביזרים חייבים להיות בו ובדרך כלל נעזרים לצורך כך בסבתות המבוגרות שבמשפחה.

מחפשים מקום לחינה? דברו איתנו >>>

אביזרים ותלבושות מסורתיות – מי דואג לכך?

באירוע חינה נהוג כי האורחים וכל המוזמנים לובשים תלבושות מסורתיות אלגנטיות וכך גם החתן והכלה. גם אביזרים מסורתיים רבים באים לשימוש באירוע חינה כאשר הם אלה שהופכים את האירוע למושלם. כאן נשאלת השאלה הגדולה – מי אמור לדאוג לכל אלה? האם מדובר בתפקיד של מארגני האירוע או שזה אמור להיות כלול בשירות של המקום בו עורכים את החינה. למעשה, זה ממש תלוי היכן אתם בוחרים לערוך את החינה, כך שאם מדובר במקום ש'עושה חינות' בוודאי יהיה שם את כל הציוד הדרוש.

בואו להתרשם מ- פוראבר אירועים >>>

מוזיקה מסורתית ואוכל מתאים – כדי שהכול יהיה מושלם

בשביל שאירוע חינה יהיה מושלם צריך כאמור לדאוג לכל האביזרים המסורתיים המתאימים, אך מלבד האביזרים והתלבושות יש צורך גם להזמין אוכל מסורתי שנהוג להגיש בחינה של העדה שלכם וכן לדאוג למוזיקה מתאימה עבור הטקס ולמהלך האירוע כולו. את כל אלה אפשר כמובן להכין לבד ולדאוג לכך באופן עצמאי, אך כאשר אתם עושים את החינה במקום שמיועד לכך, יש לו את כל הציוד שצריך עבור אירוע כזה ואתם צריכים רק לבחור את המתאים לכם ביותר מבין מה שהם מציעים לכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.