ציורי קיר או תמונות? כל התשובות כאן

ציורים על קירות

עיצוב החלל מורכב ממספר רב של פרטים. לכל פרט קטן כגדול יש מקום חשוב מאוד ביצירה הסופית. אחד הפרטים הדומיננטיים בעיצוב הוא הקיר ומה שהוא כולל. קיר מעוצב הינו קיר שיש עליו תמונות או ציורי קיר, כאלו שמעוררים את הקיר והופכים אותו למשהו בעל אמירה בחדר. הסגנון הזה יכול להתאים לכל מקום; חדר המתנה, בית מגורים, משרד, חנות וכדומה.

אז מה נבחר, ציור קיר או תמונה?

ההבדל בין ציורים על קירות לתמונה הוא בהיקף ובגודל. ציור קיר הוא לרוב ציור שמתבצע על ידי אמן שמגיע אליכם לשטח, ובשיטות עבודה מיוחדות וביד אמן מיומנת, הוא מבצע את הציורים הרצויים לכם על גבי הקיר. הציור יתבצע בדיוק לפי גודל הקיר ולפי הריהוט שקיים בו. כמו כן ייבחרו הצבעים המתאימים והציור הרצוי לפי טעמכם, סוג החדר, השימוש וכן הלאה.

לעומת זאת תמונה הינה לרוב אובייקט מוכן שתולים אותו על הקיר. כאן אנחנו יכולים לבחור בין סוגים שונים של טכניקות ציור וצביעה, במטרה להגיע למטרה המושלמת והאמנותית.

להחליף, האם זה אפשרי?

כשמשקיעים בעיצוב הקיר כדאי מאוד לחשוב על אופציית החלפה, כי מרבית האנשים רוצים לגוון לעתים את המראה. בעוד שקישוטים תלויים ניתן להסיר ולהעביר ממקום למקום, הרי שציורי קיר או תמונות שמציירים אותם ישירות על הקיר אי אפשר להעביר. כמו כן במידה ומדובר על קיר שעלול להינזק במהלך השימוש בגין שפשוף, רהיטים, ילדים וכדומה, הציור צריך להיות עמיד מאוד כדי לא להינזק תוך זמן קצר. בכל מקרה, חשוב מאוד לשמור על הציור ועל הקיר כדי ליהנות מהציור שבוצע לאורך זמן רב יותר כשהוא שלם ותקין, כי ציור קיר או תמונה לא מבצעים כל יום.

> קראו גם על ציורים על תיקי שרוך!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

פינת ישיבה לגינה

איך לבחור פינת ישיבה לגינה?

אין לכם איפה לשבת בגינה ואתם רוצים להפוך אותה למקום שתיהנו להיות בו עם החברים והמשפחה? תשקיעו בפינת ישיבה איכותית. אם תשכילו לקנות פינת ישיבה

קרא עוד »