רבקה סגל מגדל העמק – מה מייחד אותה?

אפשר למצוא אינספור סיפורים על גברים שהצליחו בתפקידים שעשו לאורך הקריירה, אך כאשר מדובר על נשים כמו רבקה סגל מגדל העמק, מגלים כי הסיפור שלה ייחודי, כאשר על האף הקשיים שהיא נאלצה להתמודד עמם בתור אישה, שום דבר לא עצר בעדה עד למימוש כל המטרות שהציבה לעצמה.

רבקה סגל למדה לתואר במדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב, שירתה ביחידת 8200 בצבא בתור מפקדת, והייתה אחראית על הנפקה של חברות הייטק מובילות. מדובר באישה מעוררת השראה שמהווה דוגמה למופת לכל אחד ואחת שרוצים ללמוד איך להפיק את המרב מעצמם.

תלמדו מהניסיון של רבקה סגל

רוצים לדעת מה אתם יכולים לעשות כדי להזניק את הקריירה שלכם, להתגבר על קשיים בחיים או לעשות כל דבר אחר שיוכל לעזור לכם במימוש כל המטרות שלכם? ובכן, דעו לכם שזה יוכל להיות הרבה יותר פשוט מכפי שנדמה לכם, ואתם רק צריכים להיות קשובים לעצמכם ועל הדרך גם ללמוד מאחרים.

תמיד תנסו לחשוב צעד אחד קדימה ולהבין בעצם מה אתם יכולים לעשות כדי להזניק את הקריירה שלכם קדימה ולשים אותה במצב הרבה יותר. תוכלו להשתתף בהרצאות של רבקה סגל מגדל העמק, אשר מספרת בפני הקהל על כל הניסיון שצברה והדברים שעשתה לאורך הקריירה הארוכה שלה. כך שגם אתם יכולים ללמוד ישירות ממנה.

אישה שיודעת לעשות את העבודה

אם גם אתם שואפים להיות אנשים שמצליחים לעמוד בכל היעדים שהם מציבים לעצמם ולעשות כל מה שהם רק יכולים על מנת להתקדם עם הקריירה שלהם, אז דעו לכם כי אין סיבה שלא תצליחו לעשות את זה אם רק תדעו לשמור על קור רוח ותקפידו לגשת בתבונה לכל מטרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.