קורס קיץ לנוער

לאומנויות הבמה יש ערך מהותי עבור היופי וההגשמה שהן מביאות, אבל חוקרים הבחינו שגם הכשרה וחינוך לתיאטרון, הם בעלי ערך רב. להלן, כמה יתרונות גדולים לילדים המשתתפים באומנויות תיאטרון בקורס קיץ לנוער.

קורס קיץ לנוער 

כאשר ילדים מגלמים דמויות על הבמה, הם מתרגלים לשים את עצמם בנעליים של אחרים. ילדים שלומדים תיאטרון, נוטים להפגין רמות גבוהות יותר של אמפתיה בשלב מאוחר יותר בחיים.

במחקר שנמשך 12 שנים, פרופ' ג'יימס קטרל מאוניברסיטת קליפורניה עקב אחר תלמידי תיכון שהשתתפו בקורס באומנויות הבמה אל חייהם הבוגרים כדי להשוות אותם לתלמידים שלא השתתפו. 

בין היתר, הוא ציין שהכשרה לאומנויות הבמה, עשתה הבדל חיובי ביכולתם של התלמידים להבין את רגשותיהם של אחרים.

ביצועים אקדמיים 

השתתפות בדרמה במסגרת קורס קיץ לנוער, מגבירה את תחושת השייכות של הילדים ומשמרת אותם במוטיבציה בבית הספר. זה גם מחזק את יכולתם לקרוא ולהבין טקסטים מורכבים. 

לתלמידים המשתתפים באומנויות הבמה יש שיעורי נוכחות גבוהים יותר בבית הספר, ציוני SAT טובים יותר, מיומנויות תקשורת משופרות והבנת הנקרא טובה יותר. כל הסיבות הנהדרות להירשם לקורס קיץ לנוער.

הערכה עצמית 

ביצועים על הבמה יכולים להיות דבר מפחיד עבור תלמידים חדשים, וזו הסיבה שתלמידים ותיקים מרגישים חיזוק עצום וביטחון עצמי לאחר שהם מתאמנים קשה, עובדים יחד ומעלים בהצלחה הצגה מול החברים ובני המשפחה.

בניית גשרים חברתיים 

היתרונות של חינוך לדרמה, חיוביים במיוחד עבור תלמידים בסיכון. תלמידים עם לקויות למידה, נוטים יותר לשמור או לשפר את כישורי הקריאה שלהם כאשר הם משתתפים בתיאטרון.

ילדים ממעמד סוציו-אקונומי נמוך, מראים רמות גבוהות יותר של מוטיבציה ובטחון עצמי כאשר הם לוקחים שיעור דרמה.

> קבלו המלצה על סטודיו למשחק לילדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.