איפה ניתן לרכוש חליטות תה בסיטונאות?

המאמר באדיבות סרמוני תה

התה נחשב למשקה הכי נפוץ אחרי מים ועבור אנשים רבים תה הוא ברירת המחדל שסוגרת את פינות גם באירוח וגם בצריכה אישית. לאנשים אלו שצורכים תה בכמויות רבות, בין אם מסיבות בריאותיות או מתוך העדפה  לא משתלם לרכוש את התה ביחידות בודדות מהמדף בסופר והאפשרות של רכישת חליטות תה בסיטונאות כלכלית יותר – איפה ניתן לרכוש חליטות תה בסיטונאות?

התה כמותג

חליטת תה היא השריית עלי התה במים רותחים ובמסורות העממיות, טרם הומצאו תיונים, כך הוגש התה לשולחן – תמצית תה במיכל נפרד ומים רותחים בקנקן. גם היום בתרבויות שונות וגם אצלנו בעדות שונות, עדיין מוגש התה לשולחן בצורת חליטה, אך לא רק במשפחה המסורתית. המיתוג ששידרג את התה בשנים האחרונות הפך אותו למוצר אטרקטיבי ומבוקש גם במשרדים ובתי עסק. האפשרות להציע ללקוח מגוון חליטות בטעמים חד-פעמיים מעצימה את החוויה שלו בבית העסק בדיוק כמו כל אלמנט אחר שהוא נחשף אליו במהלך ישיבה או פגישה. 

למי מתאימה רכישה חליטת תה בסיטונאות 

  1. מעסיקים שרוצים לרכוש מארזי תה כמתנת חג ייחודית, מקורית, מעוצבת ויוקרתית עבור העובדים.
  2. תעשיית המזון ובעיקר מסעדות, בתי קפה ואפילו ברים, מציעים בתפריט המשקאות שלהם תה וחליטות מסוגים שונים.  
  3. ענף התיירות – צימרים ובתי מלון שבוחרים לשדרג את פינת הקפה בחדרי האורחים. 
  4. משפחות ואנשים פרטיים שחליטת תה משמשת המשקה העיקרי שלהם.

לסיכום

הצריכה הפרטית והכללית בתה, מייצרת גידול משמעותי בהוצאות משק הבית או העסק, ורבים עברו לרכישה סיטונאית של חליטת תה שהיא משתלמת יותר כלכלית. חליטת תה בסיטונאות ניתן לרכוש מספקים שונים המייבאים תה מחו"ל וגם מכאלה שמייצרים את התה כאן בארץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.